+370 628 60154
Darbo dienomis 9.00 - 17.00
 
 

Granito, lieto marmuro, akrilo akmens stalviršiai

Stalviršiai iš lieto marmuro ir akrilo akmens turi tas pačias puikias  savybes kaip natūralus granitas ar marmuras, o plačios spalvinės gamos dėka galima sukurti individualų stilių bet kokiam interjerui. 

Ypatingai tinka visuomeninio maitinimo įstaigose: barų, picerijų, restoranų staliukų, kitų baldų stalviršiams.Jie nesubraižomi indais, stalo įrankiais, atsparūs atsitiktiniams smūgiams. Gali būti įvairių išmatavimų, formų bei storio, be jungimo žymių.

 Unikalia technologija gaminamų lieto marmuro stalviršių viršutinis sluoksnis ypatingai tvirtas, o kaina žemesnė nei natūralaus akmens.

Privalumai

varnele_zalia medžiaga vienalytė, neporėta, neturi būdingų produktui iš natūralaus akmens dėmių ir spalvų kaitos;

varnele_zalia paviršių galima valyti abrazyvinių medžiagų turinčiais valikliais ir kempinėmis;

varnele_zalia platus spalvinės gamos pasirinkimas;

varnele_zalia danga gali būti kokybiškai atnaujinta;

varnele_zalia atspari ilgalaikiam karščio poveikiui;

varnele_zalia neveikia šarminiai rūgštiniai skyščiai (kava, citrina, vynas, kraujas ir kt.)

 

Stalviršių pavyzdžiai iš lieto marmuroStalviršių pavyzdžiai iš lieto marmuro Virtuvės stalviršis iš marmuro Crema MarfilVirtuvės stalviršis iš marmuro Crema MarfilVirtuvės stalviršis iš granito Black AbsoluteVirtuvės stalviršis iš granito Black AbsolutePraustuvo stalviršis iš marmuro Dark EmperadorPraustuvo stalviršis iš marmuro Dark Emperador 

 

Natūralus akmuo - puikus pasirinkimas, ar tai būtų matinis, ar poliruotas (blizgus) paviršius. Nors gaminiai gali būti brangesni nei pagaminti iš kitos medžiagos, tačiau ilgaamžiškumas ir mados tendencijų ignoravimas sukuria ilgalaikią pridėtinę vertę.

Galima teigti, kad tauri medžiaga jau rado savo nišą mūsų namuose ir supančioje aplinkoje, o biurų pastatų standartai, kaip ir visame pasaulyje, reikalauja natūralaus akmens grindų ir sienų holuose, liftuose, granitinio stalviršio vadovų kabinetuose...

Tai viena populiariausių statybinių bei apdailos medžiagų pasaulyje.

Virtuvės, vonios stalviršiai iš granito ir marmuro užima 40-45 proc. rinkos JAV ir ES, o šiuolaikinės technologijos leidžia išgauti ir apdirbti pageidaujamo dydžio bei storio gaminius. Vis labiau populiarėja granitiniai stalviršiai virtuvėje, o marmuro praustuvai - vonios kambaryje.

Privalumai                                                                                                 Trūkumai

varnele_zalia atsparus įbrėžimams;                                                                               varnele_zalia brangūs

varnele_zalia ilgaamžiškas;

varnele_zalia natūralus produktas;

varnele_zalia plati spalvų gama ir įvairovė;

varnele_zalia lengvai atnaujinamas;

varnele_zalia amžinai madingas;

varnele_zalia kokybiškai impregnuotas nepalieka dėmių;

varnele_zaliaatsparus ilgalaikiai aukštai temperatūrai.

 

Pastaba: stalviršiai gaminami pagal pateiktus brėžinius ar išmatavimus kiekvienu atveju individualiai. Prie stalviršio lengvai priderinsite tos pačios spalvos ir faktūros lieto marmuro, natūralaus  ar akrilo akmens palanges.

 

Praustuvai iš lieto marmuro

Solidūs lieto marmuro, baltos spalvos praustuvai:

     - su pailginimu, apvalios formos kriaukle;

     - klasikinio, kvadratinio tipo, pusapvalia kriaukle;

varnele_zalia kainos nuo 400 Lt.Galite pasirinkti bet kurią Jums tinkamą praustuvo spalvą (RAL paletėje).

praustuvas su pailginimu praustuvas su pailginimu vonios praustuvas vonios praustuvas praustuvai iš dirbtinio akmenspraustuvai iš dirbtinio akmens

 
 
Vidaus ir lauko palangės - palanges24 © 2010-2013 / Butrimonių g. 7 - 219, 50218 Kaunas |A|