Akrilo, dirbtinio akmens palangės

akrilo akmens spalvos
Šiuolaikinių apdailos medžiagų standartai reikalauja naujų formų, ekologiškos gamybos, ilgamečio patikimumo bei kokybės. Estetinėmis savybėmis, funkcionalumu, pritaikymo galimybėmis neprilygstamas akrilo akmuo.

Tai kompozitinė medžiaga, kurios istorija prasidėjo „DuPont” laboratorijoje dar 1966 m. ir tobulinama iki šiol. Vartotojų ir tiekėjų vadinamas – lietu marmuru, sintetiniu, dirbtiniu, akriliniu akmeniu nurodant technologinį procesą, sudėtį ir tvirtumą. Neretai apibūdinti gaminį iš šios medžiagos naudojamas gamintojo pavadinimas: korianas, kristalanas, akrilanas, durastonas, varikoras, valsonartas, haneksas…

Akrilo akmuo – tai vienas patvariausių ir moderniausių junginių iš natūralios ir sintetinės medžiagos susidedantis iš natūralių užpildų kvarcitų (smėlio), rišamųjų dervų, stiklo pluošto (dėl tvirtumo) ir pigmentų suteikiančių spalvą. Jis lengvesnis už natūralų akmenį, lengviau apdirbamas, higieniškas, atsparus karščiui iki 220 *C, cheminiam poveikiui, ultravioletiniams spinduliams. Neporėtas paviršius neįgeria skysčių, dėl to nelieka dėmių, negali daugintis bakterijos, lengvai valomas ir prižiūrimas. Nedideli įbrėžimai pašalinami poliruojant.

Naudojant akrilo akmenį galite išpildyti originalias idėjas ir neriboti fantazijos. Įmanoma gaminti įvairiausių formų nestandartinius, lenktus, bet kokio ilgio, pločio ir storio vientisus gaminius.
Medžiaga plačiai naudojama visuomeninių pastatų ir gyvenamųjų patalpų apdailoje, kur reikalinga nepriekaištinga švara: oro uostuose, stotyse, muziejuose, galerijose, bankuose, parduotuvėse, viešbučiuose, kavinėse, baruose, restoranuose, biuruose, laboratorijose.

Gaminių kaina skaičiuojama kiekvienu atveju individualiai ir priklauso nuo keleto esminių faktorių: gaminio storio, ploto, formos (t.y. apdirbimo sudėtingumo), pasirenkamos akrilo akmens rūšies (spalvos ir faktūros). varnele_zalia orientacinė 1 (kv.m.) kaina nuo 231,70 € iki 463,39 €.

Natūralus akrilo akmuo Dėl savybių ypatingai vertinamas ir plačiai naudojamas tiek gyvenamąjame būste (baldai, virtuvės, vonios, stalviršiai, palangės), tiek visuomeninės paskirties pastatuose: atsparumo dėvėjimuisi reikalaujančiose specializuotose patalpose, prekybos salėse, gydymo, sveikatos priežiūros įstaigose, agresyvioms cheminėms medžiagoms skirtose laboratorijoseir kitur. Daugiau informacijos apie gamintoją, specifikacijas (techninius duomenis ir atsparumą cheminiam poveikiui), pritaikymo galimybes, pilną spalvų paletę rasite adresu www.himacs.eu .

(palangių spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukose).

Architektams ir dizaineriams tai aukščiausios kokybės medžiaga bet kokiems sumanymams įgyvendinti, o gyvenamųjų, komercinių ir visuomeninių patalpų naudotojams – elegantiška, sunkiai nusidėvinti medžiaga.

Tai ilgaamžė natūralių mineralų (apie 75%) ir akrilo polimerinių dervų mišinio apdaila – jungianti geriausias sudėtinių dalių savybes:

varnele_zalia mineralinės medžiagos varnele_zalia akrilas varnele_zalia pigmentai
– stiprumas;
– atsparumas karščiui;
– atsparumas smūgiams;
– tradicijos;
– natūralus apdirbimas;
– patikimumas.
– minkštumas;
– šiltumas;
– lankstumas;
– dizaino galimybės;
– nematomi sujungimai;
– vientisumas;
– modernumas;
– kūrybiškumas.
– spalvos;
– kūrybiškumas.