Plastikinės PVC palangės

Plastiko palangės puikiai tinka drėgnose patalpose – atsparios šalčiui ir saulės spinduliams. Jų nedeformuos nuo radiatorių sklindanti šiluma ar drėgme nešildomose patalpose.
PVC palangių plati spalvų gama, švelnus matinis paviršiaus blizgesys, o dėl tvirtos korinės konstrukcijos ilgai išlaiko formą. Jos tvirtos mechaniniams pažeidimams, cheminiams buitiniams skysčiams, UV spinduliams, dūlėjimui, bakterijoms, sunkiai degios ir nepelyja.
pvc palangės pjūvis

Geros kokybės plastikinės PVC palangės gaminamos iš smūgiams atsparaus plastiko. Palangės profilis sukurtas naudojant tuščiavidurę trikampę pertvarų sistemą, kuri užtikrina PVC palangės standumą, aukštą atsparumą lenkimui ir mažą gaminio svorį. Palangės padengtos aukštos kokybės laminatu. Paviršiaus apsauginė plėvelė apsaugo gaminį transportavimo ir montavimo metu. Plastiko palabgės nereikalauja atnaujinimo ar papildomos apdailos. Pastorinta ir užapvalinta „noselė” atspari dinaminiams smūgiams eksploatacijos metu.

Ar verta rinktis plastikinę palangę?

– plastikinės palangės turi puikias termoizoliacines savybes. Kadangi palangės plotas dažnai patalpoje būna gana didelis, tinkamai sumontavus iš sienos į patalpas nesiverš šaltis;

– plastiko palangės visiškai nebijo drėgmės. Esant šaltoms pastato sienoms, veikiant drėgmei, šalčiui iš lauko ir šilumai iš vidaus, sienų viduje atsiranda „rasos taškas” (drėgmė), kuri gali paveikti sumontuotą palangę. Esant prastai patalpų ventiliacijai, ypač šaltuoju žiemos sezonu, lango stiklas rasoja, o susikaupęs kondensatas teka ant palangės. Laistant gėles neretai palangės irgi nukenčia. Dėl šių ir kitų priežaščių drėgmei neatspari palangė gali deformuotis, pelyti;

Ilgalaikis atsparumas:

– karščiui ir drėgmei;
– saulės spindulių (UV) įtakojamai deformacijai, spalvų blukimui;
– įbrėžimams, dėmėms, buitiniam nusidėvėjimui.

Plastikiniai gaminiai ilgaamžiai ir lengvai prižiūrimi. Valyti galima bet kokiomis plovimo, valymo priemonėmis išskyrus abrazyvines. Tai ekologiškas pasirinkimas – plastikines palanges galima 100 proc. perdirbti.

varnele_zalia     SVARBU: palangės padengtos apsaugine plėvele, kuri apsaugo palangę nuo mechaninių pažeidimų. Nuplėšti – baigus palangės montavimo darbus. Plačiau apie palangių montavimą rasite montavimo paslaugos.

varnele_zalia     Palangės pjaunamos pagal pateiktus matmenis: ilgį (nemokamai) ir plotį (1 b/m – 2,10 €).

Plastikinių palangių (PVC) 1 (vieno) bėginio metro kaina

PVC palangių standartinis ilgis – 6000 mm.
Dvigubo antgalio ilgis (priklausomai nuo gamintojo): 280/400/600 mm
Palangės pageidaujant siaurinamos per plotį. 1  b/metro kaina – 2,10 €.

Palangės plotis (mm)BaltaAuksinis
ąžuolas,
KlevasRiešutas, Kalvadosas,
Pelkių/Natūralus ąžuolas,

Raudonmedis

Meranti,
Aliuminio
100
150
200
250
300
350
400
450
500
550
600