Palangių montavimui skirti priedai ir medžiagos

Neturime tikslo pateikti kuo platesnį palangių montavimo medžiagų pasirinkimą – nuo pigiausių iki brangiausių, žemesnės ar aukštos kokybės. Siūlomos langų ir palangių montavimo meistrų jau patikrintos, rekomenduotos ir naudojamos medžiagos.

Svarbiausia vidaus ir lauko palangės funkcija – ne tik vieta vazonui pastatyti. Tai lango apatinės dalies užbaigimas, kurią kokybiškai sumontavus apsaugosite patalpas:

  • nuo drėgmės susidarymo, to pasekoje pelėsio, pastato viduje. Apsaugai iš vidaus skirta garo izoliacinė juosta (garų užtvaro membrana), sandarinimo juosta: bitumo, butilo, aliuminio pagrindu;
  • nuo oro sąlygų iš lauko pusės skirtos savaime besiplečiančios sandarinimo ir hidroizoliacinės juostos;
  • puikia šilumos ir garso izoliacija naudojant montažines putas ir poliuretaninius klijus. Rekomanenduojamos mažo plėtimosi putos vidaus ir lauko darbams arba poliuretano klijai, kuriuos naudojant išvengsite palangių nepageidaujamo priekinės dalies pakėlimo, nereikės ramstyti. Sumažinsite lietaus lašų barbenimą ant skardinių lauko palangių.

PENOSIL EasyGun All Seasons
Naudojamas su komplekte esančiu patentuotu EasyGun aplikatoriumi arba putų pistoletu. Stingstant plečiasi mažai. Kokybiškas rezultatas skirtingomis klimato sąlygomis.750ml

PENOSIL
Premium Polystyrol FixFoam
Klijai-putos turi labai geras klijuojamąsias ir hermetizavimo savybes. Gerai sukimba su dauguma statybinių medžiagų (metalu, mediniais ir akmeniniais paviršiais, tinkuotais, dažytais ir lakuotais paviršiais, išskyrus „Tefloną”, polietilenu ir silikoniniais paviršiais). Suklijuota vieta yra tvirta, bet pakankamai elastinga.750ml

SOUDAFOAM GUN
low expansion
Labai žemo plėtimosi (iki 50 %). Iš 1(vieno) litro gaunama iki 40 ltr putų. Kitos charakteristikos atitinka SOUDAFOAM GUN. Be šiaudelio.750ml

*techninius duomenų lapus rasite gamintojų puslapiuose.

Savaime išsiplečianti akrilinė juosta pritaikyta visiems paviršiams, kompensuoja statybinių siūlių judėjimą, hermetizuoja lauko palangių tarpus, plyšius, apsaugo montažines putas nuo drėgmės. Puikiai tinka kaip vėjo ir vandens izoliacija tarp betono ir mechaninių konstrukcijų. Gera garso ir šilumos izoliacija. Gali būti naudojama kaip išorinės hidroizoliacinės juostos alternatyva.

Vidaus hidroizoliacinės juostos ir lauko garų izoliacinės juostos paskirtis – iš lauko į patalpas nepraleisti vėjo ir drėgmės, iš pastato vidaus išleisti drėgmę bet sulaikyti šilumą. Juosta klijuojama prie palanginio profilio išorinėje bei vidinėje pusėse. Kompensuoja statybinį judėjimą, elastinga. Atsparumas: nuo – 40 iki +100 C. Limpa prie visų statybinių paviršių, medinio ar plastikinio palanginio profilio.

Vidaus ir lauko hermetinimo juosta padeda išvengti „šalčio tiltų” susidarymo. Butilo kaučiuko plastoelastinė juosta dengta aliuminio folija pilnai užsandarina plyšius, tvirtai sukimba su be kuriomis statybinėmis medžiagomis. Rekomenduojama sandarinti visą lango rėmo perimetrą iš vidaus. Panaudojimui ypač aktuali vieta – apatinės dalies lango ir sienos šonai (kampai).

Pleištai, distancinės kaladėlėspalangių tvirtinimui;

Lauko skardinių, aliuminių ir vidaus palangių antgaliai iš plastiko – įvairių spalvų.

  • Triukšmo slopinimo juosta;
  • Besiplečianti juosta;
  • Tvirtinimo varžtai;
  • Palangių jungtys;
  • Grotelės palangėms (metalinės, kalvio, medinės) ir kt.