Topalit palangių logotipas

Presuotų medžio drožlių plokštės Topalit palangės su XD danga – vertinantiems kokybę

Skirtinga palangių paviršiaus struktūra suteikia palangėms išskirtinį individualumo jausmą. Kiekviena patalpa gali turėti savo stilių. Įgyvendinkite savo pasirinkimą. Tai palangės su charakteriu, nepavaldžios laikui, modernios ir išsaugojusios tradicijas. Rinkitės ypatingos kokybės TOPALIT palanges iš Austrijos.

Topalit palangės tinka bet kokiam stiliui. Įvairūs modeliai ne tik atrodo gražiai – jas paprasta prižiūrėti. Atsparios drėgmei, įbrėžimams, smūgiams, UV spinduliams, drėgmei, karščiui ir šalčiui. Topalit palangės tvirtumu ir atsparumu neturi analogų. Tai pasirinkimas vertinantiems kokybę.

Ypatingos palangės Topalit turi net keturis baltos spalvos variantus: balta Polarweiss ar pieno baltumo – Weiss gali būti lygiu, glotniu ar švelniai groblėtu paviršiumi. Pasirinkę bet kurią iš jų – nenusivilsite kokybe…

Populiariausios Topalit palangių spalvos šiais metais

(palangių spalvos bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukose).

Rinkitės bet kurią palangių spalvą – kokybė ir kaina vienoda.

Naujos TOPALIT palangių spalvos

Palangių gamyboje taikomas Europos Sąjungos E1 standartas. Formaldehidas – bespalvės dujos ypač pavojingos žmogaus sveikatai, kurios susidaro dėl gamyboje naudojamų klijų.  Formaldehido emisija neviršija normos – 0,125mg/m³.

Rinkitės TOPALIT – nepriekaištingos kokybės palanges ypatingai atspariu paviršiumi.