Šios rūšies palangės nepakeičiamos drėgnose patalpose: vasarnamiuose, rūsiuose, garažuose, balkonuose ir panašiose pagalbinėse patalpose, – ten kur nereikia estetinės išvaizdos, kai svarbiausia praktiškos savybės.

Tačiau plastikinės palangės nėra vienodos. Svarbiausia atkreipti dėmesį į palangės pagrindo (korio) sienelių storį, paviršiaus laminatą ir plastiko elastingumą. Pagal plastikinių palangių deklaruojamus duomenis normalus plastiko tankis  – 1,45 iki 1,67 g/cm3 o paviršiaus dangos storis 0,4-0,8 mm. Tačiau jei polivinilchloridas (plastikas) neturi elastingumo gali sulūžti net rankose, ne tik atsisėdus ar užlipus ant palangės. Svoris ne visada įtakoja tvirtumą ir kokybę.

Renkantis plastikines palanges atkreipkite dėmesį ar per paviršiaus dangą nepersišviečia plastiko „korys“ . Reiškia, kad laminato sluoksnis plonesnis, bus mažiau atsparus valymui bei mechaniniams įbrėžimams.

Rinkitės plastiko palanges, kurioms neturi poveikio vynas, benzinas, aliejus, kola, kava. Paviršius pasižymi atsparumu mechaniniams pažeidimams, įbrėžimams. Nesideformuoja ir nekeičia spalvos.

Svarbu žinoti, kad plastikinių PVC palangių minkštėjimo temperatūra apie 75 C* laipsniai. Venkite tamsios spalvos palangių montavimo tiesioginių saulės spindulių vietose.